Martin Černík: Kolony aut na křižovatce Ašská x Pražská x Evropská
Ing. Martin Černík - jednatel společnosti
Křižovatka - Ašská x Pražská x Evropská

Kolony aut ve špičce trápí většinu chebských řidičů projíždějících křižovatkou Ašská x Pražská x Evropská. Tato křižovatka byla v minulosti přebudována na okružní a od té doby dochází, zejména v dopravní špičce, k dlouhým kolonám vozidel na jednotlivých silnicích. Tento stav se bez budoucího řešení bude nadále zhoršovat. Problémem je také případné uzavření mostu na Ašské ulici, kdy objízdná trasa musí být vedena přes již tak vytíženou Havlíčkovu ulici. Jedním z možných řešení pro odlehčení křižovatky je plán na výstavbu mostu na Zlatý vrch, a to ve směru od Pražské ulice, vedoucí přes Truhlářskou ulici přes řeku Ohři.

Jako jeden z dílčích předpokladů pro řešení této problematiky budeme prosazovat zpracování projektové dokumentace pro výstavbu již zmiňovaného mostu na Zlatý Vrch a jeho následnou realizaci.

Zástupci Koalice pro Cheb budou prosazovat, pokud obdrží dostatečně silný mandát a budou se podílet na vedení města v dalším volebním období, vyhotovení studie řešící odlehčení dopravy zmiňovaného kruhového objezdu s cílem zlepšení průjezdnosti dotčenou křižovatkou. Jako jeden z dílčích předpokladů pro řešení této problematiky budeme prosazovat zpracování projektové dokumentace pro výstavbu již zmiňovaného mostu na Zlatý Vrch a jeho následnou realizaci. Podpořte v komunálních volbách Koalici pro Cheb.

Ing. Martin Černík – jednatel společnosti, kandidát Koalice pro Cheb

Mapa: Křiřovatka a nový spojovací most

více
článků