Odpady: Řešit problémy, znamená řešit detaily

Jistě jste si všimli, že k nám do Chebu i naši sousedé z Německa vozí svůj odpad a zakládají v Chebu a okolí malé nelegální skládky.

Řešit problémy, znamená řešit detaily. Jistě jste si všimli, že k nám do Chebu i naši sousedé z Německa vozí svůj odpad a zakládají v Chebu a okolí malé nelegální skládky. Chebané se snaží bránit, vytvářejí si vlastní cedule a my zcela chápeme proč. A proto je potřeba všem odpadovým hříšníkům jasně deklarovat, že máme zákon, který jim může jejich konání velmi znepříjemnit. Zákon o přestupcích č. 200/1990 Sb. ukládá za neoprávněně založenou skládku nebo odkládání odpadků nebo odpadů mimo vyhrazená místa pokutu až do výše 50.000,- Kč.

Koalice pro Cheb Cedule-2
garáže na vjezdu do Chebu směrem ze Sv. Kříže
Koalice pro Cheb Cedule-nemecky.jpg
jednoduchý a efektivní návrh cedule

Postavíme na vjezdech do Chebu cedule, kde srozumitelně a jasně napíšeme, že se jim tento čin jednoduše nevyplatí.

Pokud postavíme na vjezdech do Chebu cedule, kde srozumitelně a jasně napíšeme, že se jim tento čin jednoduše nevyplatí, můžeme takové přestupky velmi eliminovat. V Německu o svých vysokých pokutách za stejné přestupky ví. My jim musíme razantně ukázat, že i u nás v České Republice a potažmo v Chebu a okolí jim hrozí velmi vysoká pokuta, která je bude ještě dlouho mrzet. Vozit ilegálně odpadky do jiného státu není prostě normální. Tohle je řešení jednoduché a levné, ale může mít výrazný efekt.

Přijďte 5. a 6. října 2018 k volbám a dejte nám svůj hlas, abychom mohli řešit nejen velké problémy, ale i ty zdánlivě menší a mnohdy naléhavější. Děkujeme.

Koalice pro Cheb
– Tvoříme budoucnost, nejenom naděje

garáže směrem do Pelhřimova u Chebu